Matrace

Základem postele je především dobrá matrace. Na otravné pružiny zapomeňte, můžete si vybrat z moderně vyráběných výplní, které jsou v souladu s přírodou. Všechny matrace jsou bez škodlivých látek a jejich jádra neobsahují formaldehyd (CFC).

Studená pěna se vyrábí technologií za studena, její výhodou je tvarová stálost, dlouhá životnost, výborná prodyšnost. Navíc k ní nutně nepotřebujete lamelový rošt, protože funguje dobře i na jakémkoli pevném podkladu. Pro vysoký podíl přírodních olejů, které nahrazují ropné suroviny, je vhodná pro alergiky.

Líná pěna je produktem výzkumu NASA, vyrábí se z viscoelastického materiálu, který vyniká tvárností. Na trhu teprve od roku 2000.

Matrace Laura 
Matrace LAURA
Jádro matrace tvoří velmi kvalitní vysoce elastické HR pěny tzv. studené pěny s otevřenou strukturou buněk rozdílných tuhostí (modrá vyšší tuhost, žlutá nišší tuhost) zasazených do sebe. Matrace má pět anatomických zón. Mechanické vlastnosti a odolnost matrace jsou srovnatelné s latexovými matracemi. Snímatelný potah je zhotoven z kvalitní pletené látky prošitý PES rounem z dutého vlákna opatřen na třech stranách zipem a tratelný na 60°C. Vysoký poměr cena / kvalita.
Matrace na míru bez příplatku je samozřejmostí.

Vysoká vzdušnost, tvrdost střední až vyšší, zatížení do 130 kg
Umístění matrace: lamelový rošt, pevná deska
Rozměr: 200 x 90 x 17 cm
Cena: 3.500,- Kč

Matrace HR Prořez 
Matrace HR Prořez
Jádro matrace tvoří velmi kvalitní vysoce elastická HR pěna tzv. studená pěna s otevřenou strukturou buněk. Matrace má antidekubitní prořez, který snižuje riziko proleženin u lidí upoutaných na lůžko. Mechanické vlastnosti a odolnost jsou srovnatelné s latexovými matracemi. Snímatelný potah je zhotoven z kvalitní pletené látky prošitý PES rounem z dutého vlákna  opatřeným ze tří stran zipem s možností praní na 60°C. Vysoký poměr cena/kvalita.
Matrace na míru bez příplatku je samozřejmostí.
Vysoká vzdušnost matrace, tvrdost střední, zatížení do 130 kg
Umístění matrace: lamelový rošt, pevná deska
Rozměr: 200 x 90 x 13 cm
Cena: 2.800,- Kč

matrace Ergonom
Matrace ERGONOM
Jádro matrace tvoří velmi kvalitní vysoce elastická tuhá HR pěna tzv. studená pěna s otevřenou strukturou buněk. Matrace má antidekubitní prořez a je rozdělena do tří anatomických zón. Mechanické vlastnosti a odolnost matrace jsou srovnatelné s latexovými matracemi. Matrace je vhodná pro vyšší zatížení. Snímatelný potah je zhotoven z kvalitní pletené látky prošitý PES rounem z dutého vlákna opatřeným ze tří stran zipem s možností praní na 60°C.Vysoký poměr cena/kvalita.
Matrace na míru bez příplatku je samozřejmostí.
Vysoká vzdušnost matrace,tvrdost vysoká, zatížení do 130 kg
Umístění matrace - lamelový rošt, pevná deska
Rozměr: 200 x 90 x 16 cm
Cena: 3.650,- Kčmatrace Ergonom
Matrace ERGONOMIC PLUS
Jádro matrace se skládá z vysoce elastické HR pěny tzv. studená pěna a viscoelastické pěny tzv. líná pěna, která je rozdělena do pěti anatomických zón, které nabízí účinné řešení pro osoby obzvláště citlivé na otlačení a trpící bolestmi zad.. Mechanické vlastnosti a odolnost matrace vykazují lepší hodnoty než latexové matrace. Matrace má antidekubitní prořez. Snímatelný potah je zhotoven z kvalitní pletené látky prošitý PES rounem z dutého vlákna opatřeným ze tří stran zipem s možností praní na 60°C. Vysoký poměr cena / kvalita.
Matrace na míru bez příplatku je samozřejmostí. Matrace je vhodná pro vyšší zatížení.
Vysoká vzdušnost matrace, tvrdost střední / vyšší, zatížení do 130 kg, umístění matrace - lamelový rošt, pevná deska
Rozměr: 200 x 90 x 16 cm
Cena: 5.100,-Kč

>>> nahoru <<<